אודות השותפים

משרד עורכי הדין שובל – יושע הינו משרד מקצועי ודינאמי בעל ניסיון מקצועי עשיר ומוכח בעסקאות תמ”א 38 ופינוי-בינוי, בליווי עסקאות מקרקעין ופרויקטים בתחום הנדל”ן, בייצוג קבלנים מתחום הבניה והתשתיות, בדיני מכרזים, ובליטיגציה מסחרית.

המשרד הוקם על ידי עו”ד רועי שובל ועו”ד עמית יושע ובשנת 2013 הצטרף למשרד כשותף עו”ד ארז גוטרמן. מטרת המשרד לשלב את יכולותיהם המקצועיות ואת הניסיון שצברו השותפים, כדי לתת ללקוח שירות מקיף, מקצועי ויעיל בתחומי המומחיות של המשרד. 

עו”ד עמית יושע הוא מעוה”ד המובילים והמנוסים בישראל בטיפול משפטי בפרויקטים על-פי תמ”א 38 ופינוי-בינוי ובנוסף מתמחה בעסקאות מקרקעין וליווי פרויקטים בתחום הנדל”ן, ובטיפול בעסקאות     מסחריות.

עו”ד רועי שובל
 מתמחה במתן טיפול כולל ומקיף לקבלני תשתיות ובניה, ובעל ניסיון מקצועי רב בטיפול בעסקאות תמ”א 38 ופינוי בינוי, בעסקאות נדל”ן, בתיקי ליטיגציה ובענייני מכרזים.

עו”ד ארז גוטרמן
מתמחה בליטיגציה מסחרית מגוונת ובמתן ייעוץ משפטי וליווי של חברות וארגונים בפעילותם השוטפת, והינו בעל ניסיון רב בהיבטים השונים של דיני החברות והחוזים, ניהול מו”מ, פתרון סכסוכים ועריכת הסכמים מסחריים במגוון תחומים.

שילוב יכולותיהם של השותפים במשרד מאפשר להעניק ללקוח העסקי פתרון מקצועי כולל לצרכיו המשפטיים, תוך היכרות מלאה עם כל קשת פעילותו העסקית של הלקוח ועם מאפייני פעילותו המיוחדים.
משרדנו מבוסס על הענקת טיפול אישי ישיר ללקוח על ידי השותפים עצמם, ומקפיד על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר המביאים לטיפול משפטי איכותי, זמין ויעיל ללקוח.
עצתנו המשפטית ללקוח תהא מבוססת תמיד על שילוב של בחינה משפטית מעמיקה, גישה מסחרית והבנה אמיתית של עסקי הלקוח והתחום הכלכלי בו הוא פועל.

פופאפ קורונה