שובל – יושע, משרד עורכי דין ונוטריון

מומחים בליווי משפטי של קבלני תשתיות ובנייה ועסקאות תמ”א 38 ופינוי בינוי

מטרתנו העיקרית במשרד עורכי הדין שובל-יושע היא לספק ללקוחותינו שירות משפטי מקצועי ויעיל ברמה הגבוהה ביותר. הנחת העבודה שלנו היא שהפעילות העסקית לעולם לא עוצרת, ולכן אנחנו מקפידים על זמינות ללקוח והיכרות יסודית של צרכיו. הניסיון הרב שצברנו בתחומי ההתמחות של המשרד מעניקים ערך מוסף ללקוחותינו, ומאפשרים להם לקבל ייעוץ משפטי מקצועי והחלטי,בתחומי המומחיות העיקריים של המשרד:

בניה ותשתיות

בניה ותשתיות

למשרדנו ניסיון ומומחיות מיוחדים במתן שירותים משפטיים מקיפים לקבלני תשתיות ובניה, המאפשרים להעניק לקבלנים את כל הייעוץ המשפטי לו הם זקוקים תחת קורת גג אחת.

נדל"ן

נדל”ן

משרדנו מלווה לקוחות עסקיים ופרטיים רבים בענף הנדל”ן, ומייצג אותם במגוון עסקאות מקרקעין ופרויקטים בתחום הנדל”ן, כמו גם בעסקאות מכר פשוטות של דירות ונכסים מניבים.

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית

משרד עורכי הדין שובל יושע, מציע יכולת מקצועית גבוהה וניסיון עשיר בהתדיינות בבתי משפט ובבוררויות בסכסוכים אזרחיים ומסחריים מורכבים.

מכרזים

מכרזים

למשרדנו מומחיות מיוחדת בדיני מכרזים, אשר מאפשרת להעניק ייעוץ משפטי מקצועי למתמודדים במכרזים, הן בשלבי המכרז השונים והן בהליכים משפטיים המתעוררים לאחר סיומו.

ליווי עסקאות תמא 38

תמ”א 38 – חיזוק ושיפוץ

משרד עוה”ד שובל-יושע הוא מהמשרדים המובילים והמנוסים בישראל בליווי פרויקטים ומימוש זכויות בנייה לפי תמ”א 38, ומשנת 2009 ייצגנו דיירים ויזמים בלמעלה מ-100 בניינים.

פינוי בינוי תמ"א 38/2

תמ”א 38/2 – ‘פינוי בינוי’

למשרדנו ניסיון עשיר בעסקאות ‘פינוי בינוי’ לפי תמ”א 38/2 או לפי חוק פינוי בינוי, וכהמשך טבעי למומחיותנו בליווי עסקאות תמ”א 38, אנו מייצגים יזמים ודיירים בעשרות פרויקטים שכאלה.

 

פופאפ קורונה