טפסים להורדה

 

מסמכים לפרויקט תמ”א 38 (‘חיזוק ושיפוץ’)

אם אתם רוצים להניע פרויקט לפי תמ”א 38 (‘חיזוק ושיפוץ’) בבניין שלכם וטרם מונתה נציגות דיירים, השלב הראשון הוא החתמת בעלי הזכויות בבניין על טופס מס’ 1 להלן, אשר מהווה הסכמה עקרונית לביצוע פרויקט ומינוי נציגות דיירים ומשרד עו”ד.

  1. החלטה בדבר מינוי עו”ד ונציגות לפרויקט תמ”א 38 אם כבר מונתה נציגות דיירים, ניתן להסתפק בהחתמת חברי הנציגות על טופס מס’ 2 להלן, למינוי משרדנו כמשרד עורכי הדין אשר ייצג את הדיירים בפרויקט.
  2. החלטה בדבר מינוי עו”ד על ידי נציגות דיירים לפרויקט תמ”א 38

מסמכים לפרויקט תמ”א  38/2 (‘הריסה ובניה מחדש’)

אם אתם רוצים להניע פרויקט לפי תמ”א 38/2 (‘הריסה ובניה מחדש’) בבניין שלכם וטרם מונתה נציגות דיירים, השלב הראשון הוא החתמת בעלי הזכויות בבניין על טופס מס’ 1 להלן, אשר מהווה הסכמה עקרונית לביצוע פרויקט ומינוי נציגות דיירים ומשרד עו”ד.

  1. החלטה בדבר מינוי נציגות ועו”ד לפרויקט תמ”א 38/2

    אם כבר מונתה נציגות דיירים, ניתן להסתפק בהחתמת חברי הנציגות על טופס מס’ 2 להלן, למינוי משרדנו כמשרד עורכי הדין אשר ייצג את הדיירים בפרויקט.
  2. החלטה בדבר מינוי עו”ד על ידי נציגות דיירים לפרויקט תמ”א 38/2 

 

מסמכים לפרויקט פינוי-בינוי

אם אתם מחפשים עו”ד לייצוג הבניינים שלכם בעסקת פינוי-בינוי, וכבר מונתה נציגות דיירים להובלת הפרויקט, יש להחתים את נציגי הדיירים על הטופס שלהלן אשר מהווה הסכמה עקרונית לביצוע הפרויקט ומינוי משרד עו”ד לייצוג הדיירים. להורדת טופס החתמה

פופאפ קורונה