תמ”א 38 – ‘חיזוק ושיפוץ’

ממשו את זכויותיכם במסגרת תמ”א 38 על הצד הטוב והבטוח ביותר

תמ”א 38 – תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה – מציעה הזדמנות חד פעמית עבורכם לשפר את איכות חייכם ולהשביח את ערך דירתכם בעשרות אחוזים. אך הואיל ומדובר בדירת המגורים שלכם או בדירה המשמשת לכם כמקור הכנסה, זהו תהליך שלא משאיר מקום לטעויות, ומצריך טיפול מעולה של עורך דין בעל ניסיון מקצועי בעסקה מורכבת שכזו.

כאן בדיוק משרדנו נכנס לתמונה: אנו מכירים היטב את הגורמים השונים בענף ונדע לכוון אתכם בדרך האמינה והבטוחה ביותר; נקשיב, נשכנע, נגשר ונרתום את כל הצדדים המעורבים עד לחתימת הסכם ההתקשרות; נבטיח שזכויותיכם ימומשו תוך מקסום התמורות להן אתם זכאים במסגרת תמ”א 38 ונעמוד על כך שתקבלו את כל הערבויות והביטחונות הדרושים על מנת לספק הגנה מיטבית לרכושכם היקר.

משרדנו זיהה כבר לפני מספר שנים את הפוטנציאל הרב הגלום בתמ”א 38, ומשנת 2009 החל ללוות דיירים ויזמים בביצוע עסקאות במסגרת תמ”א 38.

כיום משרדנו הוא מהמובילים בישראל בכל הנוגע לליווי פרויקטים ומימוש זכויות בנייה במסגרת תמ”א 38. במסגרת פעילותו, מטפל משרדנו בלמעלה מ-100 בניינים הפזורים ברחבי גוש דן, מייצג יזמים הפועלים בתחום, וכן מעורב בהליכי חקיקה, מעביר הרצאות בפורומים מקצועיים, ומפרסם מאמרים וחוות דעת משפטיות.

למשרדנו ניסיון עשיר ביותר בכל הנוגע לניהול המשא ומתן עם בעלי הדירות ועם היזמים העוסקים במימוש תמ”א 38, וידע מקצועי נרחב בכל ההיבטים המשפטיים והמסחריים הרלוונטיים לעסקת תמ”א 38, ובכלל האמור בתחומי הקניין, התכנון והבנייה והמיסוי.

לקריאה נוספת על תמ”א 38  בפורטל השירותים והמידע הממשלתי לחץ כאן

דילוג לתוכן