עסקאות פינוי בינוי

משרד עורכי הדין שובל יושע הוא מהמשרדים המובילים והמנוסים בישראל בעסקאות ‘פינוי-בינוי’, לפי חוקי פינוי בינוי (על גלגוליו השונים) ומייצג בעלי נכסים ביותר מ-30 מתחמי פינוי בינוי באזור המרכז ובירושלים.

בין עסקאות הפינוי בינוי שבהן מייצג משרדנו את בעלי הנכסים, מצויים פרויקטים שכבר אושרו בהן תב"עות והגיעו לביצוע.

למשרדנו ניסיון עשיר ומוכח בכל ההיבטים המשפטיים והמסחריים הרלוונטיים לעסקת פינוי בינוי, ובכלל האמור בתחומי הקניין, התכנון והבנייה והמיסוי. הניסיון והידע המקצועי שצברנו מאפשר לנו לדאוג לכך שבכל עסקה יקבלו בעלי הדירות מהיזם את מלוא הבטוחות והערבויות הנדרשים לצורך הגנה מיטבית על זכויותיהם, לצד תמורה מקסימאלית עבור הזכויות הנמכרות ליזם.

ניהול המשא ומתן עם בעלי הדירות ועם היזמים בעסקת פינוי בינוי, דורש ניסיון ייחודי ושונה מהמיומנות הנדרשת בדרך כלל מעורכי דין בעסקאות מסחריות. לצורך השגת הסכם מחייב בזמן קצר, נדרש שילוב מורכב של יכולות הקשבה, הבנה, שכנוע, גישור ורתימת כל הצדדים המעורבים עד לחתימת הסכם ההתקשרות. הניסיון הרב שנצבר במשרדנו וההיכרות המעמיקה עם כל המאפיינים של עסקת פינוי בינוי, מאפשרים למשרדנו להציג תוצאות מעולות בסגירת עסקאות תוך פרק זמן קצר יחסית, לשביעות רצונם של כל המעורבים.

בזכות ההיכרות המקצועית והמעמד בתחום ההתחדשות העירונית של משרדנו, המשרד מעורב בהליכי חקיקה ותיקון של חוקים קיימים, מעביר הרצאות בפורומים מקצועיים, ומפרסם חוות דעת ומאמרים בנושא.

 

פרויקטים לדוגמא

דילוג לתוכן