תמ”א 38 תיקון 2 – ‘פינוי בינוי’

עסקאות פינוי-בינוי לפי תמ”א 38/2 וחוק פינוי בינוי

משרד עורכי הדין שובל יושע הוא מהמשרדים המובילים והמנוסים בישראל בעסקאות ‘פינוי-בינוי’ לפי תיקון 2 לתמ”א 38.

בחודש פברואר 2010 נכנס לתוקף תיקון 2 לתמ”א 38, המאפשר קבלת זכויות בניה מכוח תמ”א 38 גם בפרויקט של הריסת בניין ישן ובניית בניין חדש במקומו. מייד עם כניסתו לתוקף של תיקון 2 לתמ”א 38, החל משרדנו, כהמשך טבעי למומחיותנו בליווי עסקאות תמ”א 38, ללוות גם יזמים ודיירים בפרויקטים של פינוי ובינוי על פי תמ”א 38 תיקון 2, ומאז טיפל בעשרות עסקאות שכאלה ברחבי גוש דן.

למשרדנו ניסיון עשיר ומוכח בכל ההיבטים המשפטיים והמסחריים הרלוונטיים לעסקת פינוי בינוי, ובכלל האמור בתחומי הקניין, התכנון והבנייה והמיסוי. הניסיון והידע המקצועי שצברנו מאפשר לנו לדאוג לכך שבכל עסקה יקבלו בעלי הדירות מהיזם את מלוא הבטוחות והערבויות הנדרשים לצורך הגנה מיטבית על זכויותיהם, לצד תמורה מקסימאלית עבור הזכויות הנמכרות ליזם.

ניהול המשא ומתן עם בעלי הדירות ועם היזמים בעסקת פינוי בינוי, דורש ניסיון ייחודי ושונה מהמיומנות הנדרשת בדרך כלל מעורכי דין בעסקאות מסחריות. לצורך השגת הסכם מחייב בזמן קצר, נדרש שילוב מורכב של יכולות הקשבה, הבנה, שכנוע, גישור ורתימת כל הצדדים המעורבים עד לחתימת הסכם ההתקשרות. הניסיון הרב שנצבר במשרדנו וההיכרות המעמיקה עם כל המאפיינים של עסקת פינוי בינוי, מאפשרים למשרדנו להציג תוצאות מעולות בסגירת עסקאות תוך פרק זמן קצר יחסית, לשביעות רצונם של כל המעורבים.

בזכות ההיכרות המקצועית והמעמד בתחום ההתחדשות העירונית של משרדנו, המשרד מעורב בהליכי חקיקה ותיקון של חוקים קיימים, מעביר הרצאות בפורומים מקצועיים, ומפרסם חוות דעת ומאמרים בנושא.

פרויקטים לדוגמא ששטופלו על ידי משרדנו

ייצוג דיירים בפרויקט תמא 38/2 פינוי בינוי ברחוב קרניצי רמת גן

ייצוג דיירים בפרויקט תמא 38/2 פינוי בינוי ברחוב קרניצי רמת גן

 

ייצוג דיירים בפרויקט תמא 38/2 פינוי בינוי

ייצוג דיירים בפרויקט תמא 38/2 פינוי בינוי

 

 ייצוג דיירים בפרויקט תמא 38/2 ברמת גן

ייצוג דיירים בפרויקט תמא 38/2 ברמת גן

 

 

 

דילוג לתוכן